Logo Tasarım Fiyatları 2022

Logo Tasarım Fiyatları 2022
Şirketler, böyle bir projeye başlamadan önce gruplardan logo sunumları ve fiyatlandırma almak için teklif talebi gönderir. (Ancak her büyüklükteki işletme bunu yapabilir.) Bu şekilde proje başlamadan önce tam olarak ne elde ettiğinizi ve bunun maliyetinin ne olacağını bilirsiniz. Bu, genel zaman çizelgenize biraz zaman eklese de, başlamak için ideal bir yerdir.
Öğrenci tasarımcı: 500 TL ile 1.500 TL
Serbest çalışan tasarımcı: 2.500 TL ile 5.000 TL
Küçük ajans: 3.500 TL ile 35.000 TL
Bölgesel ajans: 10.000 TL ile 50.000 TL
Ulusal ajans: 25.000 TL + 100.000 TL
Pazarınızda işler genel olarak daha pahalıysa, o zaman logo tasarım fiyatlarında da aynı genel farkı bekleyebilirsiniz.
Logo Tasarım Fiyatları 2022
Logo tasarımı söz konusu olduğunda, bir profesyonelle çalışmak, muhtemelen bazı düşük maliyetli seçeneklerle elde edemeyeceğiniz bir hizmet düzeyi sağlar.
Tasarım toplantıları ve konuşmaları yapmayı ve bir ekipten veya bireysel bir serbest çalışandan biriyle tasarım üzerinde çalışmayı bekleyin.
Bütün bunlar fiyatı etkileyebilir. Ve içine giren çok daha fazlası var. BOCW Kreatif, bir logo tasarımına giren her şeyi açıklayan harika bir kılavuza sahiptir. Bu şeylerden bazıları şunlardır:
Tasarımcının (veya tasarım ekibinin) uzmanlığının ve eğitiminin değeri
Logoyu oluşturmak için kullanılan zamanın, yazılımın ve ekipmanın değeri
Zaman – yaratıcı süreç bir anda gerçekleşmez

Logo markanızın geri kalanına nasıl sığdırılır?
Marka tasarımının/logonun kalıcı değeri
Bir logo tasarımı oluşturmak için biriyle çalışmak ve daha fazla seçeneğe sahip olmak istiyorsanız, muhtemelen bu en iyi yoldur.
Profesyonel Logo Tasarımı ve Markalaşma
Eksiksiz bir marka paketine ihtiyacınız varsa, yalnızca bir logoya ihtiyacınız olduğundan daha fazlasını harcamayı bekleyin. Profesyonel bir marka tasarımı veya yeniden tasarımı, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir.
Genel olarak, profesyonel bir firma veya ajans ile tam bir markayı yeniden tasarlamak 5.000 ile 50.000 TL aralığındadır. Bu tamamen markanın büyüklüğüyle ve konumu ile alakalıdır. Genellikle stratejimarka imajı ve kurumsal kimlik tasarımını (bir logo dahil) içerir.
BOCW I Bilal Öz Creative Workshop olarak marka adı, marka tescili, logo, kurumsal kimlik, reklam kampanyası, katalog, broşür, ambalaj, web site, sosyal medya yönetimi kısaca markanın iletişimi ile ilgili a'dan z'ye bütün hizmetleri vermekteyiz.
Online Whatsapp için numaraya tıklayınız.
+90 532 457 76 67
​​​​​​​
Back to Top