KURUMSAL KİMLİK NEDİR?

KURUMSAL KİMLİK NEDİR?
Kurumsal Kimlik, potansiyel müşterilerinize kendinizi tanıtmak için kullandığınız eksiksiz bir şirket grafik çözümüdür. Ana özelliği, her kurumsal kimlik grafik tasarım öğesinde tanınabilir bir stildir. Kurumsal kimlik, ilki logo, kartvizit ve muhtıra olmak üzere 3 ana unsur ve birkaç ikincil unsurdan oluşur.
Kurumsal kimliğin ikincil unsurları
İkincil unsurlar ise zarflar, klasörler, defterler, kalemler, tişörtler, araba grafikleri, afişler, keseler, çantalar, çıkartmalar vb. Kurumsal kimlik geliştirmede bir stil oluşturmak ve ona bağlı kalmak çok önemlidir. BOCW ekibi, deneyim ve becerilerini sizin için yüksek kaliteli kurumsal kimlik oluşturmak için kullanır. Bu tür materyallerle işletmeniz piyasada tanınacak ve müşterileriniz üzerinde iyi bir izlenim bırakacaktır.
Kurumsal görsel kimlik
Her organizasyonun kimliği olmalıdır - onu piyasada tanımlanabilir ve ayırt edici kılan bir dizi özellik. Bu kimliğin yanı sıra bir de imaj var – bir şirketin birey üzerinde bıraktığı izlenim. Bu tür görsel kimlik, ürünlerin, hizmetlerin veya fikirlerin reklam araçlarıyla hedef kitlenize yönlendirildiği reklamcılıkta en önemli şeydir.
Görsel kimlik, bir ürünün, hizmetin, fikrin veya bir şirketin, onu farklı kılan ve tüm unsurların tek tip bir görsel bütünlüğünü oluşturan tüm görsel ve maddi özelliklerinin bir kümesi olan ticari markanızdır. Görsel kimlik amacı, firmaların pazarda avantaj elde etmelerini, geliştirmelerini ve elde tutmalarını sağlamaktır.
Kurumsal kimliğin, şirket kültürü, değerleri, tutumları, çalışanları, yönetimi, mülkiyeti, stratejisi ile somutlaşan ve görsel kimliğiyle temsil edilen genel iletişiminde yattığı bugün yaygın olarak kabul edilmektedir. İş ortamında görsel kimlik, bir şirketin gerçek özünü yansıtır.
Kurumsal kimlik siparişi
Şirketiniz kendi başına bir varlıktır. Karakteri, yansıttığı görüntüde ve piyasada sunulma biçiminde ve hedef kitle ile iletişim kurarken gösterilebilir. Firmanın kendine has bir kimliği var ve bunu şık, profesyonel ve kavramsal olarak net bir şekilde sunmayı asla unutmamalısınız. Yaratıcı ekibimizin şirketinizin görsel kimliğini tasarlamasına izin verin ve emin ellerde olduğunuzdan emin olun. Sorularınız için aşağıdaki WhatsApp numaramızın üzerine tıklayın.
Online Whatsapp için numaraya tıklayınız.
+90 532 457 76 67
​​​​​​
KURUMSAL KİMLİK ÖRNEKLERİ
Back to Top