BELEDİYE REKLAM AJANSI

BELEDİYE REKLAM AJANSI
2014 yılından bu yana bir çok Belediye'ye hizmet verdik. Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Kampanya Tasarımı, Faaliyet Raporu, Almanak gibi bir çok konuda tasarım desteği verdik ve vermeye devam ediyoruz.
Online Whatsapp için numaraya tıklayınız.
+90 532 457 76 67
​​​​​​​​​​​​​​
Referanslarımız
01. İstanbul / Esenler Belediye
02. İstanbul / Eyüp Belediyesi
03. İstanbul / Kağıthane Belediyesi 
04. Sinop / Gerze Belediyesi 
06. Antalya / Elmalı Belediyesi
07. Hatay / Dörtyol Belediyesi
Reklam Ajanslarının Türleri
Aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce reklam ajansı olduğunu öğrenmek için tek yapmanız gereken bir Google aramasıdır. Ama daha önce hiç bir ajansla çalışmadıysanız, alanı nasıl daraltırsınız?
Tam Hizmet Reklam Ajansı
Tam hizmet veren bir reklam ajansı, bir işletmenin hem geleneksel hem de dijital pazarlama yönlerini ele alan kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunar. Tam hizmet veren reklam ajansları bir uzman ekibinden oluşur ve bunlar tek elden hizmet mağazasıdır:
Reklam Kampanyaları
Stratejik Planlama
TV Reklamları
Sosyal Medya Yönetimi
İçerik yaratımı
Web Geliştirme
Radyo Reklamları
SEO
Grafik dizayn
Lider yetiştirmek
Ne zaman kullanılır: İşletmenizin tam pazarlama kitlesine ihtiyacı varsa, eksiksiz hizmet veren bir reklam ajansı uygundur. Sosyal medya kampanyasının yanı sıra bir TV reklamı yoluyla da sonuç verebilirler. Pazarlama faaliyetleri çok kapsamlı olduğundan, zamanlarının çoğunu bu ajansla çalışmaya ayırabilecek bir iç kiralama da isteyeceksiniz.
Geleneksel Reklam Ajansı
Geleneksel reklam ajansları öncelikle gazeteler, televizyon reklamları, radyo ve yazılı basın gibi geleneksel medya biçimleriyle çalışır.
Ne zaman kullanılır: Geleneksel reklam ajansları, yerel bir kitleye ulaşmaya çalışan şirketlere en uygun olanıdır. Yerel bir restoran veya yeni bir müzenin açılış gününü tanıtan bir ilan panosu için stratejik bir doğrudan posta kampanyası, geleneksel medya biçimlerinin etkili kullanımı olabilir.
Dijital Reklam Ajansı
Bir dijital reklam ajansı çevrimiçi her şeyde uzmanlaşmıştır. Muhtemelen geleneksel medyaya aşinadırlar, ancak birincil odakları aşağıdakiler dahil olmak üzere dijital alandadır:
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Sosyal medya pazarlamacılığı
Web Sitesi Tasarımı ve Geliştirme
Olası Satış Yaratma
Eposta pazarlama
Hesap Bazlı Pazarlama
Pazarlama Otomasyonu
Ne zaman kullanılır: Dijital pazarlama ajansları, çok özel bir kitleye ulaşmaya çalışan şirketler için en uygun çözümdür, çünkü dijital pazarlama platformları gelişmiş hedefleme yeteneklerine ve geniş erişime olanak tanır. Dijital reklam ajansları, çevrimiçi varlıklarını iyileştirmek ve web siteleri aracılığıyla daha fazla potansiyel müşteri oluşturmak isteyen şirketler için de uygundur. Dijital pazarlama ajansları grafik tasarımcıları, web geliştiricileri, metin yazarları, reklam uzmanları, fotoğrafçılar ve videografların bir karışımına sahip olma eğilimindedir.
Sosyal Medya Reklam Ajansı
Sosyal medya reklam ajansları yalnızca bir şeye odaklanır: sosyal medya. Sosyal kanallarınızı en üst düzeye çıkaracak bir içerik oluşturucuları ve reklam optimize ediciler ekibidir. Birçok sosyal kanala odaklanabilir veya LinkedIn gibi tek bir kanalda uzman olabilirler. Organik erişimde bir düşüşe neden olan son sosyal medya algoritması değişiklikleri nedeniyle, sosyal medya reklam ajanslarının reklam harcaması için bir bütçe talep etmeleri beklenmektedir.
Ne zaman kullanılır: Sosyal medya ajansları, kaykay satmak gibi tek bir hedefi gerçekleştirmek isteyen şirketler için sosyal medya platformları için iyi bir seçimdir. Bu pazarlama ajanslarının genellikle yaratıcı bir ekibi, içerik ekibi vardır ve hatta fotoğrafçıları ve videografları olabilir.
Halkla İlişkiler Reklam Ajansı
Halkla ilişkiler veya halkla ilişkiler ajansları, bir şirketin ve çalışanlarının kamusal imajını iyileştirmeye ve yönetmeye hizmet eder. Halkla İlişkiler ajansları genellikle haberlerde, şirket web sitelerinde ve toplulukta yer alan şirketi veya CEO'yu almaya odaklanan kurumsal düzeydeki şirketler ve CEO'lar için kullanılır.
Ne zaman kullanılır: Halkla İlişkiler ajansları, halkın marka veya kamu imajı hakkındaki farkındalığını artırmak isteyen kuruluşlar için en iyisidir. Halkla ilişkiler ajansları, halkın kuruluş ya da lideri hakkındaki izlenimlerini yönetmeye yardımcı olduğu için, sık sık kamuoyu görüşünde olan markalar için önemlidir.
Marka Reklam Ajansı
Marka ajansları uzmanlaşıyor, tahmin ettiniz, marka bilinci oluşturma. Rekabet ortamını daha iyi anlamak ve genellikle logo tasarımı, marka geliştirme, yaratıcı kimlikler ve tabela gibi bir dizi hizmet sunmak için kapsamlı bir pazar araştırması yaparlar.
Ne zaman kullanılır: Bir markalaşma ajansı, bir organizasyonel yeniden markalamayı düşünüyorsanız veya planlıyorsanız veya mevcut markanızın piyasada nasıl algılandığını görmek istiyorsanız en iyisidir.
Yaratıcı Reklam Ajansı
Yaratıcı ajanslar bir markanın tasarımına ve grafiklerine odaklanır, ancak stratejiyi ve uygulamayı diğer pazarlama ortaklarına dış kaynak olarak kullanır. Genellikle logo tasarımı, baskı pazarlaması, antetli kağıtlar, reklam panoları ve kartvizitlerde mükemmeldirler.
Ne zaman kullanılır: Bu tür ajanslar, markalarına uyumlu bir görünüm ve his oluşturması gereken veya yeni bir pazarlama teminatı yaratması gereken kuruluşlar için çok uygundur.
Medya Satın Alma Reklam Ajansı
Medya satın alan reklam ajansları medya planlamasına ve medya satın almaya odaklanır ve genellikle hizmetlerini belirli bir kanala uyarlar. Bir zaman dilimi belirler, bir bütçe önerir ve hedef denetime ulaşmak için pazarlar kurarlar.

BELEDİYE REKLAM AJANSI
Back to Top