PROFESYONEL LOGO TASARIMI

PROFESYONEL LOGO TASARIMI
Profesyonel logo tasarımı, müşterilerinizin markanızı nasıl algılayacağı üzerinde büyük bir etkisi vardır. Doğal olarak, logonuzun olağanüstü olmasını istersiniz. Ama oraya nasıl gideceksin? 
Endişelenmeyin! Biz size işletmeniz için mükemmel logoyu tasarlatmanız ve bilmeniz gereken her şeyi sunuyoruz. Markanızın kimliğini tanımlamak ve harika bir logoyu neyin oluşturduğunu anlamaktan, doğru tasarım seçimlerini yapmaya ve tasarım sürecinde gezinmeye kadar, profesyonel logo tasarlatmayı öğrenmek için okumaya devam edin. 
Profesyonel Logo Tasarlamanın en önemli adımları şunlardır: Kendinize şu soruyu soruyor olabilirsiniz: Profesyonel logo tasarımı nasıl yaptırabilirim? İzlemeniz gereken adımlar şunlardır: 
Neden bir profesyonel logoya ihtiyacınız olduğunu anlayın 
Marka kimliğinizi tanımlayın 
Rekabete göz atın 
Tasarım stilinizi seçin 
Doğru logo türünü bulun 
Renge dikkat edin 
Tasarımcınızla iletişim kurun 
Logo seçeneklerinizi değerlendirin 
Bir logo tasarlarken ne yapılmamalı Logo tasarımınızı markanıza entegre edin 
1- Neden bir profesyonel logoya ihtiyacınız olduğunu anlayın. Ve neden harika olması gerektiğini. İş gerçekten flört etmek gibidir - doğru müşterileri çekmeye ve markanıza aşık olmalarını sağlamaya çalışıyorsunuz. Bu yüzden logonuzu flört profilinizdeki resim olarak düşünün. İnsanların ilgisini çekip hakkınızda daha fazla bilgi edinmeye çalışmasını sağlayacak olan şey budur (veya onlar için olmadığınız için sola kaydırın). Yani en iyi şekilde görünmek istiyorsun, değil mi? 
Logonuz, işletmenizin yapacağı ilk izlenim üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır: Müşterilerinize markanız hakkında bilgi verecek ve onlar için doğru olup olmadığını onlara bildirecektir. 
Logonuz markanızın çok önemli bir parçası olduğu için, iyi yapıldığından emin olmak istersiniz. Tüm markalama malzemelerinizin üzerinde logonuz olacaktır. Web sitenizden, paketlemenizden ve kartvizitlerinizden müşterilerinize geri dönecek. Anlamlı kıl! Harika, profesyonel bir logo tasarımı yalnızca temsil ettiğiniz şeyi iletme gücüne sahip değildir. Aynı zamanda iyi bir ilk izlenim bırakacak ve rekabette öne çıkmanıza yardımcı olacaktır. 
2- Marka kimliğinizi tanımlayın Profesyonel Logonuzun markanızın kişiliğini anlatmasını istiyorsunuz. Ve bunu yapmak için önce markanızın temel kişiliğinin ne olduğunu anlamanız gerekir. Sizi neyin benzersiz kıldığı ve markanızın neyle ilgili olduğu konusunda net bir fikriniz olduğunda, bu resmi tamamlayan ve tamamlayan tasarım seçimleri yapmanız çok daha kolay olacaktır. 
Marka kimliğinizin derinliklerine inmek için kendinize sorabileceğiniz bazı sorular şunlardır: 
Bu işe neden başladık? 
Şirket olarak bizim için önemli olan inançlar ve değerler nelerdir? 
Neyi herkesten daha iyi yapıyoruz? 
Bizi özel yapan nedir? 
Markamızı üç kelimeyle tarif edebilseydik, bunlar ne olurdu? 
Müşterilerimizin bizi tanımlamak için kullanmasını isteyeceğimiz üç kelime nedir?
Online Whatsapp için numaraya tıklayınız.
+90 532 457 76 67
​​​​​​
Back to Top