Logo Tasarım Fiyatları ve Ücretleri

Logo Tasarım Fiyatları ve Ücretleri
Büyük markalar veya şirketler, böyle bir projeye başlamadan önce gruplardan logo sunumları ve fiyatlandırma almak için teklif talebi gönderir. (Ancak her büyüklükteki işletme bunu yapabilir.) Bu şekilde proje başlamadan önce tam olarak ne elde ettiğinizi ve bunun maliyetinin ne olacağını bilirsiniz. Bu, genel zaman çizelgenize biraz zaman eklese de, başlamak için ideal bir yerdir.
Öğrenci tasarımcı: 500 TL ile 1.500 TL
Serbest çalışan tasarımcı: 2.500 TL ile 5.000 TL
Küçük ajans: 3.500 TL ile 35.000 TL
Bölgesel ajans: 10.000 TL ile 50.000 TL
Ulusal ajans: 25.000 TL + 100.000 TL
Bölgesel olarak fiyattaki değişiklikleri not etmek önemlidir. Pazarınızda işler genel olarak daha pahalıysa, o zaman logo tasarım fiyatlarında da aynı genel farkı bekleyebilirsiniz.
Profesyonel Logo Tasarımı
Logo tasarımı söz konusu olduğunda, bir profesyonelle çalışmak, muhtemelen bazı düşük maliyetli seçeneklerle elde edemeyeceğiniz bir hizmet düzeyi sağlar.
Tasarım toplantıları ve konuşmaları yapmayı ve bir ekipten veya bireysel bir serbest çalışandan biriyle tasarım üzerinde çalışmayı bekleyin.
Bir logo tasarım projesinin toplam maliyetindeki en büyük faktörlerden biri zamandır. Kaç revizyona ihtiyacınız var? Kaç logo boyutu veya seçeneği veya şekli (alternatif versiyonlar)? Logo kullanımı ve stili için de bir rehbere mi ihtiyacınız var?
Bütün bunlar fiyatı etkileyebilir. Ve içine giren çok daha fazlası var. BOCW Kreatif, bir logo tasarımına giren her şeyi açıklayan harika bir kılavuza sahiptir. Bu şeylerden bazıları şunlardır:
Tasarımcının (veya tasarım ekibinin) uzmanlığının ve eğitiminin değeri
Logoyu oluşturmak için kullanılan zamanın, yazılımın ve ekipmanın değeri
Zaman – yaratıcı süreç bir anda gerçekleşmez

Logo markanızın geri kalanına nasıl sığdırılır?
Marka tasarımının/logonun kalıcı değeri
Bir logo tasarımı oluşturmak için biriyle çalışmak ve daha fazla seçeneğe sahip olmak istiyorsanız, muhtemelen bu en iyi yoldur.
Profesyonel Logo Tasarımı ve Markalaşma
Eksiksiz bir marka paketine ihtiyacınız varsa, yalnızca bir logoya ihtiyacınız olduğundan daha fazlasını harcamayı bekleyin. Profesyonel bir marka tasarımı veya yeniden tasarımı, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir.
Yeniden markalaşma için bir ajans tutarsanız ve tek başınıza düşünmeyeceğiniz konseptler veya fikirler geliştirebilirseniz, bu tür bir proje ekibin yaratıcı güçlerini alacaktır. Burada elde ettiğiniz en büyük şey, yaratıcı düşünme konusunda uzman olan insanların kolektif zamanı ve beyin gücüdür.
Genel olarak, profesyonel bir firma veya ajans ile tam bir markayı yeniden tasarlamak 5.000 ile 50.000 TL aralığındadır. Bu tamamen markanın büyüklüğüyle ve konumu ile alakalıdır. Genellikle stratejimarka imajı ve kurumsal kimlik tasarımını (bir logo dahil) içerir.
BOCW I Bilal Öz Creative Workshop olarak marka adı, marka tescili, logo, kurumsal kimlik, reklam kampanyası, katalog, broşür, ambalaj, web site, sosyal medya yönetimi kısaca markanın iletişimi ile ilgili a'dan z'ye bütün hizmetleri vermekteyiz.
Online Whatsapp için numaraya tıklayınız.
+90 532 457 76 67
​​​​​​​
Back to Top