LOGO TASARIM FİYATI?

LOGO TASARIM FİYATI?
İster bir startup, ister yerleşik bir işletme sahibi olun, profesyonel bir logo tasarımına sahip olmak birçok açıdan faydalıdır. Güven inşa eder, farkındalığı arttırır, duygusal bir bağlılık yaratır ve yeni müşteriler sunar. Ama logo tasarım fiyatı nedir?
Grafik tasarım sektöründe değilseniz, fiyat tasarımcıya göre değiştiği için neyin makul olduğunu bilmek kafa karıştırıcı olabilir. Pek çok logo tasarım kılavuzu yoktur ve logo tasarımcıları dilediklerini ücretlendirmekte özgürdür.
Karışıklığı önlemek için bütçenizi aşmamaya çalışın ve sizi rahat ettirecek bir fiyat ödeyin. Sonunda, maliyet adil ve görev için harcanan zamana eşit olmalıdır.
Makul bir logo tasarımı 2.500 ₺'den başlar
İyi bir logo tasarımının yaklaşık 2.500 ₺​​​​​​​'ye mal olması beklenmelidir. İyi bir tasarım, tipik olarak, iyi tanımlanmış bir şirket adı ve işaretine sahip bir logodur. Karmaşık desenler ve karmaşık harfler, logonun fiyatını artırabilir. Bitmiş tasarım net, benzersiz ve profesyonel olmalıdır.
Sadeliğin tanımı kişiden kişiye değişir, bu nedenle tasarım süreci boyunca müşterileriyle birlikte çalışan bir tasarımcı bulmak önemlidir. Deneyimli bir tasarımcı, net talimatlara sahipse iyi işler üretebilir.
Şık desenlere ve yazı tiplerine sahip bir logo tasarımı, genellikle basit bir tasarıma göre iki kat daha pahalıdır, bu nedenle en az 2.500 ₺​​​​​​​ ödemeyi hak ediyordur. Daha yüksek fiyat etiketi tipik olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz 3'e kadar orijinal logo tasarımı ve sonuçlardan memnun kalana kadar sınırsız değişiklik dahil olmak üzere ekstralarla birlikte gelir.
Saygın bir şirket, kartvizitler, zarflar ve antetli kağıtlar için de özel konseptler sağlayacaktır. Ayrıca kurumsal kimlik için en az üç konsept almayı beklemelisiniz.
Bir süredir işin içindeyseniz ve uzun vadede özel bir logoya yatırım yapmaya hazırsanız, oyununuzu hızlandırmanın zamanı geldi. 2.500 ₺​​​​​​​'den fazla yatırım yapmak size, doğru şekil, renk ve tipografi karışımıyla güçlü, yaratıcı bir logo geliştirmek için bilgi ve uzmanlığa sahip özel tasarımcılardan oluşan bir ekip kazandıracaktır. Ayrıca sanat yönetmenliği ve çizim masasında geçirilen uzun saatler gerektiren daha yüksek düzeyde özel marka hizmetleri de alacaksınız.
Saygın bir şirket, tüm dosyalar, yazı tipleri ve renk kodları dahil olmak üzere logo tasarımınızın tam mülkiyetini size sağlayacaktır.
İşletmeniz ve bütçeniz için doğru logoyu alın
Piyasada çok sayıda logo tasarım hizmeti ve bu kadar çeşitli fiyat noktalarıyla, ihtiyaçlarınıza ve cüzdanınıza uygun olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Sadece tasarımcının veya logo tasarım şirketinin itibarını göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun. Garantiler, önceki çalışmalardan örnekler ve olumlu eleştiriler arayın.
Seçtiğiniz rota ne olursa olsun, benzersiz işiniz hakkında bilgi almak isteyen bir şirket veya kişi bulduğunuzdan emin olun. Tasarımcınızın, işinizi diğerlerinden ayıran şeyleri önemsediğinden emin olmak istersiniz. O nedenle iletişim için aşağıdaki WhatsApp numaramıza tıklayabilirsiniz.
Online Whatsapp için numaraya tıklayınız.
+90 532 457 76 67
​​​​​​
Back to Top