Kurumsal Kimlik İstanbul

Kurumsal Kimlik İstanbul
Kurumsal kimlik nedir?
Kurumsal kimlik, işletmenizin kendini nasıl sunduğunu özetler - örneğin görseller, şablonlu tasarımlar, marka renkleri, marka yönergeleri ve daha fazlası. 
Potansiyel müşterilere rakipleriniz yerine neden sizinle iş yapmaları gerektiğini söyler ve ürünlerinizin veya hizmetlerinizin faydalarını en başından net bir şekilde ortaya koyar olarak tanımladığı net bir değer teklifine sahip olmak, değer öneri sahip olmanın önemli bir bileşenidir, güçlü kurumsal kimlik. Markanızın neden diğerinden daha önemli olduğunu belirlemeyi zorlaştırarak işleri bulandırmak istemezsiniz.
Şimdi, unutmayın, güçlü bir kurumsal kimlik sağlamanın önemli bir bileşeni, iç kültürünüz olarak da bilinen çalışanlarınızın omuzlarına düşer. Hem satın alma hem de bir markada en iyiyi ortaya çıkarma arzusu (bazen sınırları test etmek ve önceliklendirmeyi sorgulamak anlamına gelir) olan güçlü bir iç kültüre sahip olmak, oldukça doğal olarak güçlü bir kurumsal kültür ve kimlik geliştirir.
Ancak çoğu zaman insanlar kurumsal kimliği marka kimliğiyle karıştırır, ancak kesinlikle aynı canavar değillerdir. Marka kimliği, müşterilerin işletmenizin sunumunu nasıl algıladığını özetler. Buda kurumsal kimliğiniz ile gerçekleşir.
Kurumsal kimlik istanbul lokasyonunda, danışmanlık almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yirmi yıla aşkın süredir logo ve kurumsal kimlik konusunda kendimizi uluslararası arenada geliştirerek yol alıyoruz. Sizler için aşağıda logo ve kurumsal kimlik örneklerimizden bir kaçını sergiledik daha fazlası için ana sayfaya gidebilirsiniz.
NELER YAPIYORUZ?
Marka Danışmanlığı; Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Katalog, Broşür, Poster, Ambalaj, Web Site, Mobil APP Tasarımı, Sosyal Medya Yönetimi...
Kurumsal Kimlik İstanbul, İstanbul Kurumsal Kimlik!
Online Whatsapp için numaraya tıklayınız.
+90 532 457 76 67
Back to Top