İnşaat Reklam Ajansı

İNŞAAT REKLAM AJANSI
İnşaat sektörüne hizmet veren bir Reklam Ajansı sonsuza kadar etrafında olmuştur. Büyük reklam ve pazarlama ajansları bölgedeki her zaman sallandı, ancak son zamanlarda bunların birçoğu geniş ağlar halinde gelişti veya büyüdü, hizmetlerini segmentlere ve bölümlere ayırdı. Şuan sadece İnşaat Firmalarına Ajans hizmeti veren butik ajanslar bulunmaktadır.
İnşaat Reklam Ajansı, televizyon reklamlarıyla eş anlamlıdır ve bu en çok kullanılan biçime hükmeden olanlar da vardır. Medya ajansları kendi başlarına ayrılsa bile, daha büyük ajansların ana odağı olan televizyon olmuştur. Günümüzde, reklam ajansları, TV, basılı, radyo, çevrimiçi, PR, dijital ve çevrimiçi gibi “çevrimiçi hizmetler” olarak adlandırdığımız hizmetler de dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır, ancak çoğu bu farklı hizmetleri sunmayı seçmiştir. 
Ayrı pankartlar - çoğunlukla bir 'ağ' altında veya şirket banner'ında bir araya getirilir. Bu kategorideki tanınmış isimlerin çoğu, daha geniş uluslararası ajans markalarının veya ağlarının bir parçasıdır, ancak kendi markasını oluşturan birkaç bölgesel bağımsız Ajans vardır. İnşaat Reklam Ajansları genellikle stratejik planlamadan çeşitli medyalarda reklamların yürütülmesine kadar komple reklam çözümleri sunar.
İnşaat Reklam Ajansı; bir projenin baştan sona tanıtımını yapar, logo, kurumsal kimlik, inşaat alanı giydirmeleri, satış ofisi tasarımları, kampanya fikirleri ve tasarımları, katalog, broşür gibi basılı materyallerin tasarımları, web site tasarımı, sosyal medya tanıtım çalışmaları gibi bir çok mecrada hizmet vermektedir. İnşaat Reklam Ajansları proje bazlı veya fee bedel olarak çalışmaktadır.
Back to Top