GEMİDE DÜĞÜN, TEKNEDE DÜĞÜN, BOĞAZDA DÜĞÜN

Boğazın Eşsiz Manzarasında Düğününüzü Yapalım
Hayatınızın en özel günlerinden olan hayat arkadaşınız ile birlikte bir ömre adım attığınız sevdikleriniz ile bir arada olacağınız düğün gününüzü en güzel biçimde geçirmek ister misiniz? Bilal ÖZ Organizasyon olarak teknede düğün organizasyonumuz ile   akıllara kazanacak harika bir töreni sizler için sunuyoruz. Birbirinden güzel yat ve tekne seçenekleri ve kaliteli ve profesyonel hizmeti ile her anını eşsiz bir mutluluk ile geçireceğiniz İstanbul Boğazı’nda düğün hem sizler hem de misafirleriniz için anlatılmaz güzellikte geçecek.
Tekne düğünü fiyatları Bilal ÖZ Organizasyon farkı ile boğazda aklınıza gelen birçok mekandan çok daha ekonomik. Boğazın kenarındaki mekanlar ya da isim yapmış otellerin sıradan salonları yüksek rakamlar ile size gelirken Bilal ÖZ Organizasyon’un fiyatı çok daha ekonomik ve uygun.  Kapalı ve açık salonları sayesinde her türlü hava koşulunda düğün yapabilme imkanı sunarak düğününüzün aksaksız ve dört dörtlük şekilde ilerlemesini sağlıyoruz. Boğazda tekne düğünü beklentilerinizin o kadar üstünde olacak ki gecenin bitmesini hiç istemeyeceksiniz. Her anının doyasıya tadını çıkaracağınız yemeksiz ve yemekli tekne düğünü organizasyonlarımız sizin tercihleriniz doğrultusunda birçok organizasyona da ev sahipliği yapıyor. Farklı alternatif ve eğlence türleri ile hem eğlencenin hem mutluluğun zirvesine çıkacaksınız. Ülkemizin en güzel şehirlerinden olan cennet İstanbul tekne düğünü için zaten en cazip yer iken siz de bu güzellikten mahrum kalmak istemeyeceksiniz.
Sizin tercihleriniz doğrultusunda hazırladığımız boğazda tekne düğünü seçeneklerimizi yemekli alkollü alkolsüz; ya da kokteyl olarak alkollü ya da alkolsüz şekilde planlıyor bütçenize uygun seçenekler doğrultusunda her kesime uygun tören ve aktiviteler sunuyoruz. Teknede düğün fiyatları, alternatif hizmetler, fotoğraf çekimi ve yemek menüleri, içecek türleri gibi tüm aklınıza takılanları destek ekibimizden ya da iletişim numaramızdan dilediğiniz an öğrenebilirsiniz.
Misafir sayınız ve alternatif aktivite isteğiniz ile orantılı olarak en uygun tekne düğün için hazırlanır birçok prova ve etkinlik sonrası boğazda düğün gününüz en romantik hali ile yaşanmış olur. Teknede düğün gibi hem farklı hem de ilk anından itibaren eğlenceli bu serüvene çıkarken Bilal ÖZ Organizasyon tüm detaylarla ilgilenip harika bir tekne düğünü yaşamanızı sağlar.
Boğazda tekne düğünü deyince en güvenilir ve profesyonel hizmet ile sınırları zorlayan Bilal ÖZ Organizasyon birbirinden çeşitli yemek menüleri, içki ve meşrubat türleri, profesyonel fotoğraf çekimi ve son teknoloji ses ve ışık sistemi ile muazzam bir düğün töreni için tüm olanaklara sahiptir.
Tekne düğünü gibi özel organizasyonların bir numaralı durağı olarak erken rezervasyon ve uygun ödeme seçenekleri ile hizmet kalitemizi daima artırırken en mutlu gününüzde bizi de tercih ettiğiniz için bir an bile pişman olmayacaksınız. Merak ettikleriniz, düğün tarihi, düğün dekoru, misafir kapasitesi ve aklınıza gelen tüm diğer detaylar için bizimle iletişime geçin sevincinize sevinç ekleyin.
GEMİDE DÜĞÜN (KOKTEYL)
- Gemi Süsleme
- Müzik Sistemi , Dj
- Video Çekimi, 15 Adet Baskılı Foto
- Kokteyl
Çerez, Cips, Salata Sövüş, Misket Köfte, 
Sigara Böreği, Tavuk Nagıt
- Pasta
- Sınırsız Meşrubat
GEMİDE DÜĞÜN (YEMEKLİ)
- Gemi Süsleme
- Müzik Sistemi , Dj
- Video Çekimi, 15 Adet Baskılı Foto
- Yemek
Ordövr tabağı (Meze Tabağı), Kişi Başı Mevsim Salata,
Sigara Böreği, Karışık Izgara; Tavuk, Köfte, Pilav, Domates, Sivri Biber)
- Pasta
- Sınırsız Meşrubat
Bilal ÖZ Organizasyon
Tel: 0 212 283 24 56
Gsm: 0 532 457 76 67
Adres: Talatpaşa Cad. No: 130 Kat: 3-304 Levent / İstanbul
Back to Top