Dijital Baskı Fiyatları

Firmaların vinil , folyo, afiş, onewayvision, billboard ve diğer baskı çeşitleri için dijital baskı fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Dijital Baskı fiyatları ürün yelpazesi geniş olduğu için listede olmayan ürünlerimiz ve fiyatları için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. İletişim 0 212 283 24 56 - 0 535 885 85 15
Dijital Baskı Fiyatları 
Baskı Ürünleri    
280 gr vinil branda baskı fiyatı​​​​​​​ 17 TL
380 gr vinil branda baskı fiyatı 19 TL
440 gr vinil branda baskı fiyatı 23 TL
510 gr avrupa vinil branda baskı fiyatı 26 TL
Folyo baskı fiyatı 29 TL
One way vision baskı fiyatı 33 TL
Bez afiş baskı fiyatı 25 TL
Kağıt Ürünleri
Billboard baskı fiyatı 29 TL
CLP raket reklam panoları baskı fiyatı 20 TL
280 gr Vinil Baskı
280gr vinil branda ince branda olup genellikle emlak afişleri, doğalgaz afişleri, evlilik pankartlarında kullanılan malzeme cinsidir. Büyük ebatlar için kullanılması önerilmez. Metrekaresi ölçülmesi için soldan sağa ve yukarıdan aşağının ölçüleri alınıp bir biri ile çarpılır. Çıkan ölçü sayısı 0-14 metrekare altında ise o fiyat listesi ile çarppılır. Yaptıracağınız afiş ise soldan sağa ve yukarıdan aşağı alınan ölçü ile birbiri ile çarpılır daha sonra kaç adet yapılacaksa çarpılır. Daha sonra çıkan net ölçü yukarıdaki fiyat listesine göre hesaplanır. Yaptıracağınız afişte ekstra özellikler olacaksa eğer dikiş, kuş gözü gibi özellikler eklenecekse bizimle iletişime geçebilirsiniz.
440 gr Vinil Branda Baskı Fiyatları
440gr  vinil branda baskı fiyatlarınız için bir üstteki gibi aynı şekilde metrekare ve fiyatınızı hesaplayabilirsiniz. Cephe kapalama gibi ekstra uygulamalar için bizimle iletişime geçiniz. Uygulama hizmetleri yerin durumuna göre, yüksekliğe göre fiyatlar değişmektedir.
450 gr Avrupa Vinil Branda Baskı Fiyatları
450gr Avrupa vinil branda baskı fiyatlarınız için bir üstteki gibi aynı şekilde metrekare ve fiyatınızı hesaplayabilirsiniz. Cephe kapalama gibi ekstra uygulamalar için bizimle iletişime geçiniz. Uygulama hizmetleri yerin durumuna göre, yüksekliğe göre fiyatlar değişmektedir.
Bez Afiş Baskı Fiyatları
Bez afişlerde de ölçüleri hesaplama şeklide hepsinde aynıdır. Bez afişler için daha önce branda baskılardan önce kullanılırdı. Şuanda günümüz teknolojine uydurularak yeniden baskı için kullanılmaktadır. Bez baskılar yine genellikle küçük ve büyük ölçülerde kullanılmaktadır. Ancak bu bez afişler ekstra olarak dikiş atılması zorunludur. Daha uzun ömürlü olması için
Folyo Baskı Fiyatları
Folyo baskıları genellikle cam ve cephe kaplamalarda kullanılır. Ölçülendirme ve fiyatlandırma şekli diğer ürünlermiz gibi aynı yapılır. Maksimum folyonun baskı ölçüsü 152cm'dir. ölçüsü 152 cm'den fazla olanlar için bindirme payları oluşturmak gerekebilir. Folyo baskılarınız yapıldıkdan sonra bunların uygulanması gerekmektedir. Bu uygulamaları usta ve profosyonel kişilerin yapması baskılarınızın daha kaliteli olarak gösterir.
One way vision Baskı Fiyatları
One way vision folyolar halk dilinde delikli folyo olarak bilinir. Bu folyonun en önemli özelliği ise içerden dışarıyı görebilir dışarıdan içeriyi gösteremez baskılarınızı net olarak dışardaki insanlar görebilir. Ama sizde dışardan geçenleri daha net ve rahat şekilde görürsünüz.

- Fiyatlarımız m2 fiyatıdır.
- Fiyatlarımıza kdv dahil değildir.
- Bu fiyat listesi 50 metre ve üstü içindir.
- Baskı fiyatlarımız atölye teslimidir.
- Kargo ve nakliye alıcıya aittir.
- Uygulama ve montaj fiyat listesine dahil değildir.
- Metrajlı siparişleriniz için özel fiyat isteyiniz.
Back to Top